As selected by the Indiana High School Tennis Coaches Association from nominations made by member coaches.

First Team

Singles

AthleteSchoolGrade
Drew LangfordAvon11
Mac RogersBloomington North11
Patrick FletchallCarmel11
Bryce BoninCrown Point12
Aaron ThompsonEvansville Mater Dei10
Brandon WuEvansville Memorial12
Eli SteinerFt. Wayer Leo12
Noah RobertsFranklin Community12
Wyatt MetzgerGuerin Catholic11
Addison CazierHamilton Southeastern12
David HeineyHomestead10
Hunter SylvesterMartinsville11
Logan CharbonneauNew Albany12
Ian BradyNorth Central9
Aiden HarrisPark Tudor10
Eric HollingsworthRichmond12

Doubles

AthletesSchoolGrade
Mick Thompson & Christian GettelfingerBloomington North12/10
Ethan McAndrews & Jay NatarajanCarmel12/12
Jack Lacy & Charlie GomezCathedral12/12
Kevin Lin & Ammar KhaledColumbus North10/12
Reed Plunkett & Noah NeuhauserFloyd Central12/11
Grant Yager & Ryan VanWyngardenFt. Wayne Carroll12/12
Jordan Andrews & Jeff ReinkingFt. Wayne Homestead12/12
Eddie Prein & Jon TuerkNorth Central11/11
Jared Katz & Will EmhardtPark Tudor12/11
Mason Lee & Cole PollyeaPenn12/12

Second Team

Singles

AthleteSchoolGrade
Shivan BhargavaBrebeuf12
Drew MichaelCarmel11
Evan BottorffCastle12
Alec RobillardDelta12
Jake BrattonGuerin Catholic11
Ethan RadkeFt. Wayne Carroll11
Bradley CrossJeffersonville12
Taiga TamuraKokome (FE)12
Riley WorlandMarion11
Khamasi MuhigaMuncie Central12
Sajin SmithPerry Meridian9
Nick BoesingProvidence11
Thomas PriesSouth Bend St. Joseph10
Pranav HaranWestern11
Ryan HollisWest Lafayette12
Parker KalisWestfield11

Doubles

AthletesSchoolGrade
Matt Etherington & Dane HuestonAlexandria11/11
Timmy Dixon & Rohit NagarajCarmel10/12
Andrew Dorrell & Jose Santiago PerazaCulver Military12/12
Evan Gize & Arnie LalFt. Wayne Canterbury12/11
AJ Hacker & Drew CobbFt. Wayne Guerin Catholic11/12
Andrew Meyers & Marcus LukeHamilton Southeastern12/10
Tyler Hawk & Grant Patterson Kokomo12/12
Nick Spitzer & Jonathan WaltsMarion12/10
Matt Marcus & Henry WolfMunster12/12
Nathan Branaman & Griffin BeckNorth Central10/11

Honorable Mention

Singles

AthleteSchoolGrade
Jake HonerAngola12
Evan ZolackAvon11
Byeong Min LimBethany Christian12
Brennah HughesBloomfield12
Konner ShapiroBloomington South11
Jack KiteBrebeuf11
Greg FullingBrownsburg11
Dev SanapatiCastle9
Abe WojtalikCathedral10
Trey ThixtonCenter Grove10
Miles MatthewsCharlestown12
Matt JewisonChesterton11
Johny MarioChesterton12
Nathan VandeventerColumbus North12
Anay GangelColumbus North12
Will BoyerConcord11
Luke CooperCovington12
Ian SmithCulver Military11
Jason WegenerDelta11
Austin MohamedaliEast Noble12
Michael KochEvansville Memorial12
Evan FergusonEvansville North12
Joel MastFairfield9
Chris BooneFloyd Central12
Joseph NavilleFloyd Central12
Luke StoffelFt. Wayne Carroll9
Eli HerranFt. Wayne Leo11
Isaac SteinerFt. Wayne Leo10
Jonah RockeyFranklin Community11
Jacob GrayGreenwood11
Alec GretencordHamilton Southeastern12
Thomas WeirHomestead11
Nick MayHuntington North12
Lucas EbyJasper11
Eli FranksJasper10
Keith AsplundJeffersonville11
Blake WinchellJeffersonville10
Holden PriceJimtown11
Trevor EmerickKokomo12
Max EspondaKokomo (FE)12
Avery BeaverLafayette Jeff9
Andrew WalshLake Central10
Joseph ConradLapel11
Jesse McCurdyLapel9
Dru KennedyLaPorte12
Cade SatzLawrence North11
Matt JenningsLogansport12
Luke FlemingLowell11
Cole BordenMaconaquah9
Jerod MayMississinewa11
Isaac TorresMississinewa11
Zack SchmidtMunster10
Adam RichterMunster12
David BennettNew Castle12
Matheus MakinoNew Castle (FE)12
Matthew TrueNew Palestine10
Case EisenhutNE DuBois11
Alex BauerNE DuBois11
TJ BradyNorth Central11
James DugleNorthridge12
Will DugleNorthridge12
Drew WeigelPark Tudor11
AJ AntonelliPenn11
John GerardPlymouth12
Logan MayerRichmond12
Leo RomanetzSouth Bend St. Joseph12
Ram FernandezSouth Bend St. Joseph12
Isaac EverittScottsburg12
Alex BerrySeymour12
Josh NewtonSilver Creek12
Ryan FriedrichTerre Haute South12
George MunozTurkey Run12
Justin CrabbTwin Lakes12
Max BehrendValparaiso12
Lucas MatternWabash11
Colton LindWarsaw11
John RookWashington11
Arjun RamaniWest Lafayette12

Doubles

AthletesSchoolGrade
Eric Nofziger & Spencer GriffisAngola11/11
Jonathan Kunkel & George RitterBatesville12/10
Zach Fischer & John DietrickBishop Chatard12/12
Chandler Snyder & Jake StrehlerBremen12/11
Gunnar Reiffeitt & Adam PrichardBrownsburg10/10
Aaron Alling & Kunhai ShahCastle12/9
Chad Whelan & Cameron CookChesterton10/12
Parker Robillard & Michael MorrisDelta12/12
Jonah Haley & Joel AshmanDelta12/10
Ollie Ossenberg & Jackson JenningsEvansville Memorial10/12
Ben Smith & Kyle HoerrFt. Wayne Carroll12/9
Evan Roth & Isaac BrandenbergerFt. Wayne Leo11/12
Logan Snyder & Jacob RockeyFranklin11/12
Bobby Sessa & Logan TroyerGoshen12/12
Saben Fletcher & Dylan WilburnGreenfield Central12/12
Alex Walsh & Jacob RothaarGreenwood12/10
Evan Castle & Nick GraberHomestead12/11
Noah Mendel & Noah LuebbehusenJasper11/11
Jerid Inman & Trey BottorffJeffersonville11/11
Connor Sanburn & Nate HemmerichKokomo12/11
Aden Beaver & Brayden WilliamsLafayette Jeff12/12
Keith Crawford & Ricky LarsonLake Central12/12
Dan Fleming & Kyle RobertsLowell12/12
Logan Rhodes & Frank WolfMunster12/10
Parker Zehr & Alex HarderNE DuBois12/11
Dylan Brown & Westin VoegelNorth Posey9/11
Alex Kim & Benton WeigelPark Tudor10/10
Ben Kane & Nate NorrisPendleton Heights12/12
Eric Spaargaren & Jack SpaldingPenn11/12
Sean Smith & Ben Van BaalenPeru12/12
Tyler West & Derek WrightPlainfield12/11
Nick Felke & Grant CladyPlymouth12/12
Camden Jones & Isaiah WalkerScottsburg10/12
Nate Eckert & Jack HawkinsSilver Creek10/10
Daniel Licari & Gil SaddigTerre Haute North12/12
Justin Stout & Ryan WettschurackWarsaw12/12
Jacob Overton & Ben Lambert Washington12/12